POVLTAVSKÝ MUŠKAŘ - ARCHIV

Autor: WebMaster PM


Právě se nacházíte v archivu Povltavského muškaře. Můžete zde nalézt veškeré dříve uveřejněné články, které vyšly za celou historii tohoto časopisu.

Články jsou zařazeny do stejných kategorií, ve kterých byly umístěny dříve, proto pro jejich zobrazení stačí nalistovat příslušnou kapitolu a zde tento článek nalézt.

I z archivu máte možnost kdykoli si vytisknout daný příspěvek. Vždy na začátku a na konci článku je v pravém rohu odkaz (-= tisk =-), který vyvolá standardní obrazovku pro tisk webové stránky. Pokud používáte prohlížeč WWW stránek, který nepodporuje tuto funkci tisku, můžete kdekoli v textu, který chcete vytisknout, kliknout pravým tlačítkem myši a výběrem položky Tisk (Print) toto dialogové okno tisku vyvoláte.

Při procházení článků mohou být některé obrázky otevřeny automaticky do nového okna. Toto okno můžete zavřít buď standardním způsobem, čili kliknutím v pravém horním rohu tohoto okna na křížek, který uzavírá okno nebo stačí kliknout levým tlačítkem myši kdekoli v okně (pokud tuto funkci Váš prohlížeč podporuje) a okno bude taktéž uzavřeno.

Pro návrat z archivu zpět na stránky Povltavského muškaře použijte odkaz, který je umístěn v pravém horním rohu s textem - Zpět na stránku Povltavského muškaře.